רבולושן מוטורספורט

רבולושן מוטורספורט

בשנת 2015 נחתם הסכם שיתוף פעולה בין קבוצת מירוצי ה-2 פעימות של האקדמיה לקארטינג - טוני קארט ישראל, עם קבוצת Revolution Motorsport האיטלקית. הקבוצה שבסיסה בעיר Roccasecca ומסלול הבית שלה Arce הנמצאים ממש באמצע הדרך בין רומא לנאפולי, הוקמה כשנה קודם לכן על-ידי Roberto di Cioccio ושותפו Roberto Abbate להם ניסיון משותף של כ-30 שנה בתחום הקארטינג 2 פעימות המקצועני הן כנהגים והן כאנשי מקצוע מובילים בתחומם.

 

בתפקידיהם האחרונים טרם פתיחת קבוצתם עבדו השניים בקבוצות מהמובילות באיטליה כשדי-צ'יוצ'ו משמש כמהנדס המירוץ ומומחה בתחום כיווני שלדה ואימון נהגים ואבאטה מומחה בתחום הטיונינג למנועים. כבר בשנה השניה השיגה קבוצת רבולושן מספר נצחונות אשר העניקו לה את תואר אלופת קטגורית Mini ROK לנהגים בגילאי 8-13. ההצלחה המשיכה בשנה שלאחר מכן עם הזכיה בתואר אלופת העולם למנועי וורטקס-רוק באותה הקטגוריה לאחר נצחון משכנע של Federico Cecci הצעיר שמסיים ראשון מבין 170 משתתפים מכל העולם. הצלחה משתופת באותה שנה הייתה באותו האירוע עם העפלתם של נהגי האקדמיה לקארטינג הישראלים רועי מיוחס ואריאל לוי למקצה הגמר בקטגורית הסניור הקשה לגילאי 15 ומעלה.

 

חשוב לציין שיא משותף נוסף עם השתתפותם של לא פחות מ-5 נהגים ישראלים שייצגו את המולדת באירוע זה. רבולושן כמעט והצליחה לשחזר את ההצלחה בשנת 2017 באותו המירוץ כאשר בקטגורית המיני משיגה הקבוצה את המקום השני במקצה מדידות הזמנים ולבסוף מסיימת במקום השלישי מבין 170 נהגים ובקטגורית הג'וניור לגילאי 13-15 קובע אותו צ'קי את הזמן המהיר ביותר במדידות הזמנים ומסיים לבסוף ב-Top 10. רבולושן וצ'קי מסיימים גם כסגני אלוף איטליה בסבב הארצי וכן במקום הראשון במירוץ גביע איטליה. בגזרה הישראלית רועי מיוחס עם עונה מלאה באליפות איטליה בקטגורית ההילוכים Shifter ROK מסיים במקום ה-9 ובמירוץ אליפות העולם הוא מעפיל למקצה הגמר ומסיים במקום ה-20 (לפני נהג הפורמולה 1 הוותיק רובנס באריקלו...). ישראלי נוסף באליפות העולם הוא אלון גבאי אשר מסיים ב-Top 10 של מקצה הגמר השני בקטגורית הג'וניורים לגילאי 13-15.

 

שיתופי הפעולה של האקדמיה לקארטינג ורבולושן מוטורספורט כוללים פרט להשתתפות בסבבי אליפות איטליה ואליפות העולם גם מחנות אימונים המתקיימים מספר פעמים בשנה. אימונים אלה מאפשרים לנהגים ישראלים ללמוד מהטובים ביותר בעולם בתחום הקארטינג 2 פעימות ולשוב לליגה הישראלית עם יכולות גבוהות יותר אשר מתורגמות להצלחות על המסלולים שלנו. בשנת 2018 שיתוף הפעולה יתחזק עם הצטרפותם של ישראלים נוספים כנהגי הקבוצה האיטלקית וכן ביקורים שיערכו בעלי הקבוצה בישראל במסגרתם יצטרפו לאימוני האקדמיה לקארטינג וימשיכו להשביח את נהגי ה-2 פעימות של קבוצת טוני קארט ישראל.